Jdi na obsah Jdi na menu

ČAVLMZ

ČAVLMZ svojí činností podporuje zvyšování odborné úrovně svých členů. Organizuje semináře a konference s účastí předních domácích i zahraničních specialistů. Usnadňuje komunikaci se zahraničními kolegy a společnostmi i přístup k odborné literatuře. Podporuje publikační činnost svých členů a v neposlední řadě i informovanost laické veřejnosti o novinkách ve veterinární medicíně.

Stejně jako IVSA sdružuje studenty VFU, sdružuje ČAVLMZ veterinární lékaře malých zvířat a nově přijímá mezi své řady také studenty a nabízí jim jedinečné výhody!

 • Minimální členský poplatek 200 Kč, díky kterému získáš
  • vstup do členské zóny, kde jsou volně dostupné odborné materiály z konferencí v češtině i angličtině
  • přehled o nejbližších akcích
  • SLEVU AŽ 70 % na vstupné na konference a jiné akce
   • Příklad: letošní konference: cena pro veterinárního lékaře 6.600 Kč> cena pro studenta 2100 Kč> cena pro studenta a člena ČAVLMZ 1600 Kč!
  • Kontakt s odborníky a možnost praxe a stáží na jejich pracovištích
  • Možnost se přihlásit do Studentského fondu (každoročně ocení 3 studenty, kteří se publikací, projektem nebo výzkumem apod. budou angažovat v našem oboru. Tito studenti získají členství a účast na výroční konferenci a dalších akcích na 1 ROK ZDARMA!

Přihlásit se můžete na: www.cavlmz.cz     

(spolu s poplatkem je nutné naskenovat také potvrzení o studiu)

Mimo všechny tyto úžasné možnosti je ČAVLMZ štědrým dárcem a poskytuje nám dary do tomboly na ples a také finanční prostředky na pořádání výměn a seminářů. Dále pak možnost zúčastnit se výroční konference zdarma v rámci výpomoci dobrovolníků.

ANI LETOS NEZAHÁLÍME A PŘINESEME VÁM SPOLU S ČAVLMZ NĚCO ÚŽASNÉHO!

V průběhu března až dubna 2019 pořádáme společně s panem doktorem Jahodou seminář zaměřený na ortopedii - diagnostika kulhání a začátky v praxi.

V květnu 2019 nás všechny čeká náš první Víkendový IVSA kongres na téma Medicína brachycefalických plemen. Více o této události najdete ZDE nebo v záložce semináře.