Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

ČAVLMZ

Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat je neziskovou organizací sdružující veterinární lékaře specializující se na problematiku malých zvířat.

ČAVLMZ svojí činností podporuje zvyšování odborné úrovně svých členů. Organizuje semináře a konference s účastí předních domácích i zahraničních specialistů. Usnadňuje komunikaci se zahraničními kolegy a společnostmi i přístup k odborné literatuře. Podporuje publikační činnost svých členů a v neposlední řadě i informovanost laické veřejnosti o novinkách ve veterinární medicíně.

Stejně jako IVSA sdružuje studenty VFU, sdružuje ČAVLMZ veterinární lékaře malých zvířat a nově přijímá mezi své řady také studenty a nabízí jim jedinečné výhody!

 • Minimální členský poplatek 200 Kč, díky kterému získáš
  • vstup do členské zóny, kde jsou volně dostupné odborné materiály z konferencí v češtině i angličtině
  • přehled o nejbližších akcích
  • SLEVU AŽ 70 % na vstupné na konference a jiné akce
   • Příklad: letošní konference: cena pro veterinárního lékaře 6.600 Kč> cena pro studenta 2100 Kč> cena pro studenta a člena ČAVLMZ 1600 Kč!
  • Kontakt s odborníky a možnost praxe a stáží na jejich pracovištích
  • Možnost se přihlásit do Studentského fondu (každoročně ocení 3 studenty, kteří se publikací, projektem nebo výzkumem apod. budou angažovat v našem oboru. Tito studenti získají členství a účast na výroční konferenci a dalších akcích na 1 ROK ZDARMA!

Přihlásit se můžete na: www.cavlmz.cz     

(spolu s poplatkem je nutné naskenovat také potvrzení o studiu)

Mimo všechny tyto úžasné možnosti je ČAVLMZ štědrým dárcem a poskytuje nám dary do tomboly na ples a také finanční prostředky na pořádání výměn a seminářů. Dále pak možnost zúčastnit se výroční konference zdarma v rámci výpomoci dobrovolníků.

ANI LETOS NEZAHÁLÍME A PŘINESEME VÁM SPOLU S ČAVLMZ NĚCO ÚŽASNÉHO!

V průběhu března až dubna 2019 pořádáme společně s panem doktorem Jahodou seminář zaměřený na ortopedii - diagnostika kulhání a začátky v praxi.

V květnu 2019 nás všechny čeká náš první Víkendový IVSA kongres na téma Medicína brachycefalických plemen. Více o této události najdete ZDE nebo v záložce semináře.

 

Jazyky

ČeštinaEnglish

Fotoalbum

Kontakt

IVSA Brno, Czech Republic, z.s.

Palackého třída 1946/1
612 00 Brno - Královo pole

+420 776 754 899

ivsa.brno@gmail.com